Sekaparikisa 2016

 

 

Sekaparikisaa heitettiin Tapiolassa nais-mies-parina 2 viikon kisana 26.1. - 7.2.2016.

Alla kilpailun lopputulokset:

 SEKAPARIKISA 27.1.-7.2.16 7.2.2016 
      
  pvmtasoituspuhdasTotal
1Stenroos Hanna ja Kivivuori Simo27.1.201619225102702
2Kovalainen Raija ja Jarkko27.1.201628221022384
3Heiniemi Mirja ja Saarinen Jarmo3.2.201624021012341
4Rasinen Jaana ja Hirvikallio Jussi3.2.201619220402232
5Turkki Kirsi ja Pekka26.1.201619220302222
6Viirilä Eeva-Maija ja Viirilä Lauri29.1.201624019742214
7Pitkänen Eila ja Niemi Timo30.1.201614420422186
8Rasinen Jaana ja Markus John7.2.201624019032143



Palkinnot 5 parhaalle parille jaetaan Talvikisan finaalin yhteydessä Tapiolassa maanantaina 8.2.

Kiitos kaikille kisaan osallistuneille!

PDF-tiedostoCityB_Sekaparikisa_2016.pdf (190 kB)
Kilpailujuliste